Pano İmalatı

Elektrik pano imalatlarıyla metal ve benzer ham madde işleme unsurları dahilinde, her nitelikte üretim gerçekleştiriyoruz. İşleme ve şekillendirme alanında deneyim ve profesyonellik sunuyor, sektörel kullanımlar ve tesis kullanımlarına uygun üretimler gerçekleştiriyoruz.

Pano imalatında işlevselliğin ön planda olduğu ve dayanıklı üretim esaslarıyla ulusal ve uluslararası standartlara uygun tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Pano Üretim Aşamaları

Hem estetik tasarımlar hem de yüksek kalite standartlarını bir arada sunuyor, fonksiyonel üretimleri ile tüm aşamalarda nitelik sağlıyoruz. Kur Otomasyon firması olarak tasarımdan kuruluma dek her etapta, kaliteli ve güvenilir iş sunumlarıyla faaliyet gösteriyoruz. Elektrik panosu üretimlerinde;

  • Tasarım ve projelendirme, dizayn ve 3D çizim işlemleri profesyonellikle gerçekleştirilir
  • Analiz ve tespit çalışmalarıyla, muhtemel risklerin önlenmesi proje aşamasında yapılır.
  • Üretim planlaması, seri üretim fonksiyonları ve maliyet hesaplaması yapılarak, pano üretim esasları dahilinde ortalama bilanço hesaplaması yapılır.

Proje ve planlama unsurlarının keşfinden sonra, işlevsel özelliklerin belirlenmesiyle üretime geçilir.

Elektrik Panosu Çeşitleri

Kuvvet panolarının yanı sıra ana ve ilave sac panoları, dağıtım panoları ve kumanda panoları, temel elektrik panosu çeşitleridir. Kur Otomasyon olarak hizmetlerimiz dahilinde ayrıca, şantiye tablosu, etanş tablosu üretimleri gerçekleştiriyoruz.

Pano yapımında kullanılan donanım ve aparatlar ile seri üretim hizmetleri sunuyoruz. Bara ve bara izolatörleri, iletkenler gibi elektrik panosu devre ekipmanlarında yüksek kalite standartları ve TSE belgeli ürünler ile imalat gerçekleştiriyoruz.

Menü