Kek Tesisleri Üretim Hattı Otomasyonu

Kek üretim hattının temelini oluşturan özel bir sistem geliştirmiştir. Teknoloji, her şekil veya boyda sünger kekle, geniş bir akışkan veya daha viskoz dolgularla, çok sayıda kat ve dekorasyonla çalışabilmek için oldukça çok yönlüdür.

GEA volümetrik silindirli depozitörler en yüksek hassasiyeti ve pişirme öncesinde en nazik sünger kek karışım dozajını sağlar, dolguları sünger kek katları arasına düzgün şekilde boşaltır. Her türden harç, karışım veya dolguyla çalışabilen ve her şekil ve boyda sünger keki işleyebilen sistemlerimiz, çeşitli kolay değiştirilebilir ve eş-zamanlı boşaltma başlıklarına ek olarak kontrollü sıcaklıklarda dolgu boşaltma için ısıtmalı hazneler ve karıştırıcılar gibi opsiyonlarla temin edilebilmektedir. Servo-motorlar ile hassasiyet ve çok yönlülük sağlanabilir, yerinde temizlik sistemleri temizliğin daha hızlı etkili ve verimli olmasını sağlar.

GEA fırınları, her sünger kekin mükemmel şekilde pişirilmesini sağlar. Fırının üstünden, altından ve genişliği boyunca sağlanan bağımsız ısı dağıtımı, üniform bir sünger kek yüksekliği, rengi, dokusu ve nem içeriği sağlar. En etkili yalıtım ve ısı geri kazanım opsiyonları, fırınlarımızın enerji verimli olmasını sağlamakta, kullanımı kolay yazılım da reçeteler ve pişirim profilleri arasında hızlı geçiş yapılmasına olanak tanımaktadır.

GEA sadece bileşenler ve işleme hatları sunmakla kalmaz. Endüstri ve sektör uzmanlığımız ile de öne çıkmaktayız. GEA Fırıncılık Deneyim Merkezinde teknisyenlerimiz, yeni reçetelerini ve proseslerini GEA ekipmanı üzerinde test etmek ve mevcut proseslerini iyileştirmelerine yardımcı olmak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

Bütün müşterilerimizin ekipman, üretim hatları ve tesislerinin tüm hizmet ömürleri boyunca optimum performans sunmaya devam etmelerini sağlamak için GEA, esnek bakım, servis, yükseltme ve optimizasyon paketleri sunmaktadır. Satış sonrası uzmanlarımız hızlı arıza tespiti için 7/24 hizmetinizdedir ve bütün tamir ve bakım işlemlerinizin uzman mühendisler tarafından yerinde veya yetkili tamir merkezlerinde orijinal parçalar kullanılarak gerçekleştirileceğini garanti ederiz.

Menü